Loading...
Služby 2018-03-20T10:22:42+00:00

Stavebná firma s komplexnou ponukou stavebných a rekonštrukčných prác

Postavíme vám rodinný dom, obytný dom alebo priemyselnú halu. Realizujeme menšie stavby pre súkromné osoby, aj rozsiahle projekty firmy a štátnu správu. Ponúkame vám kompletné portólio stavebných a remeslených prác. Špecializujeme sa na rekonštrukcie stavieb, historických budov a kultúrnych pamiatok.

Zemné práce a terénne úpravy

Realizujeme zemné úpravy, terénne úpravy a výkopové práce pre základy rodinných domov a plotov, oporné múry, žumpy, ČOV, požiarne nádrže alebo vodomerné šachty. Dokážeme upraviť terén okolo rodinných domov a priemyselných objektov, záhrad alebo ciest. Pripravujeme staveniská na budúcu výstavbu, hĺbime výkopy pre inžinierske siete a realizujeme sanačné práce.

Búracie a demolačné práce

Zabezpečíme vám bezproblémovú likvidáciu starej stavby, zbúranie celých domov alebo demontáž ich častí. Demolačné práce realizujeme podľa bezpečnostných noriem a po skočení práce zaistíme aj rekultiváciu stavebných plôch.

Stavebné a murárske práce

Robíme odborne a kvalitne všetky druhy stavebných a murárskych prác:

  • Komplexná realizácia hrubej stavy domov, obytných objektov
  • stavba polyfunkčných budov, premyslených hál
  • stavba základov, základovej dosky, špeciálne zakladanie stavieb
  • stavby s tehál, ytongu, dreva, betónových panelov alebo iných materiálov
  • stavby oporných múrov, plotov, terás a ostatných drobných stavieb
  • rekonštrukcia bytových jadier, murovanie priečok a vencov
  • komplexné zatepľovanie budov a panelových domov
  • realizácia omietok a fasád
  • montáž sadrokartónu, sadrokartónových priečok a sadrokartónových konštrukcií
  • betónovanie podláh, betónovanie premyslených objektov a hál

Staviame pre malých aj veľkých

Nezáleží, či potrebujete kvalitne postaviť rodinný dom, alebo bytový dom s 50 bytmi. Dokážeme kvalitne postaviť každú stavbu. V minulosti sme dokončili napríklad 3STAR bytový komplex v Žiline alebo polyfunkčnú budovu HELIOS Slovakia. Boli sme úspešní aj vo verejnom obstarávaní a vďaka našej práci sa môžete prechádzať po zrekonštruovanom námestí v Kremnici alebo mestskom parku vo Fiľakove. Nebojíme sa veľkých zákaziek.

Obkladačské práce

Máme vo firme odborníkov na lepenie a pokládku obkladov a dlažby. Realizovali sme rozsiahle projekty, ako napríklad vydláždenie námestia v Lysej pod Makytou alebo Dolnej Súči. Špecializujeme sa aj na menšie obkladačské práce. Nie je pre nás problém obložiť kúpeľne, podlahy, obývačky, kuchynské linky alebo fasádu domu prírodným kameňom. Dokážeme položiť aj veľkoformátové dlažby na terasy rodinných domov, verejné priestranstvá, vydláždiť chodníky na cintorínoch alebo postaviť cyklochodník.

Maliarske a natieračské práce

K 100% spokojnosti pre vás vymaľujeme vaše bytové aj nebytové priestory. Realizujeme aj exteriérové nátery plechových striech, fasád panelových domov, nátery kovových aj drevených konštrukcií, mostov, priemyselných hál, stožiarov alebo ostatných výškových objektov.

Izolačné a zatepľovacie práce

Realizujeme zatepľovanie bytových a panelových domov – montáž polystyrénu a ďalších druhov izolácie, sieťkovanie fasády a natiahnutie fasádnej omietky. Zabezpečíme renováciu omietky a fasády, opravu nerovností na fasáde, špricovanie alebo zhotovenie podhľadov z OSB dosiek.

Drobné montážne a stavebné práce

Osadíme vám nové okná, dvere a zárubne. Zmontujeme vám nábytok alebo kuchynské linky. Vybúrame priečku alebo omietneme steny. Upevníme vaňu alebo namontujeme sprchový kút. Kvalitne a profesionálne vybavíme drobné stavebné, murárske a inštalačné práce vo vašom dome alebo firme.

Loading...

Zemné práce

Potrebujete niečo vykopať, vyrovnať, vyhĺbiť alebo realizovať náročné terénne úpravy. Vieme, ako na to.

Stavebné práce

Postavíme to, čo potrebujete! Z tehál, ytongu, dreva alebo betónových blokov. Rýchlo a kvalitne.

Demolačné práce

Niekedy je potreba najskôr zbúrať to staré, aby mohlo vyrásť niečo nové. Pomôžeme vám aj s tým.

Realizujeme aj veľké stavby

Rodinný dom alebo obytný blok pre 50 bytov. Nebojíme sa veľkých výziev a zákazok. Už toľkokrát sme ich bez problémov zvládli.

Aby vám domov netieklo

Bez zbytočných rečí pre vás postavíme krov, alebo položíme strešnú krytinu. Nebojíme sa náročných projektov.

Inštalačné práce

Vykopeme a pospájame vodovodné alebo plynové potrubie a privedieme vám ho bezpečne tam, kam potrebujete.

Obklady a dlažby

Sme špecialisti na obkladačské práce a pokládku dlažby. Nezáleží, či potrebujete novú terasu, alebo celé námestie. Zvládneme oboje.

Maľovanie a natieranie

Maliarske práce máme v malíčku, rovnako ako natieranie stožiarov, stĺpov alebo fasád domov.

Drobné stavebné práce

Vŕtanie, pílenie, osadzovanie okien a dverí, montáž nábytku a všetky tie drobnosti, ktoré je potrebné urobiť, aby bol výsledok perfektný.