Loading...
Stavebná firma Hollstav – stavebné a rekonštrukčné práce 2018-03-13T07:10:48+00:00

Sme stavebná firma, ktorá drží slovo, termíny a cenu

Dokážeme vám, že aj na Slovensku je možné stavať kvalitne, odborne a bez vysokých nákladov. Sme stabilná stavebná firma s viac ako 10 ročnou tradíciou, tímom skúsených stavbárov a chuťou čeliť novým stavbárskym výzvam. Pozrite si, čo sme dokázali.

Kvalitná stavebná firma

Sme špecialisti na stavebné a rekonštrukčné práce. Postavíme vám dom, v ktorom sa bude dobre bývať. Vybudujeme nové firemné priestory, priemyselnú halu alebo polyfunkčný objekt. Zrekonštruujeme námestie alebo zateplíme panelový dom. Rýchlo, kvalitne a za výbornú cenu.

Čo vieme postaviť

Stavbári s certifikáciou

Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001, ISO 14001 a ISO 18001. Spoľahnite sa, že naša práca bude odvedená na 100% a v danom termíne. Sme držiteľmi viacerých certifikátov a ocenení ako Spoločensky zodpovedná firma, Bonitná firma alebo Spoľahlivý partner. Pozrite si naše ocenenia a certifikáty.

Naše certifikáty

Čo sme už postavili

Staviame pre vás domy a budovy už od roku 2007. Za tú dobu sme postavili a zrekonštruovali desiatky stavieb po celom Slovensku. Nezáleží, či potrebujete postaviť dom, bytovku lebo priemyselnú halu. Naši zamestnanci odvedú kvalitnú prácu na každom projekte.

Čo sme postavili
Loading...

Zemné práce

Potrebujete niečo vykopať, vyrovnať, vyhĺbiť alebo realizovať náročné terénne úpravy. Vieme, ako na to.

Stavebné práce

Postavíme to, čo potrebujete! Z tehál, ytongu, dreva alebo betónových blokov. Rýchlo a kvalitne.

Demolačné práce

Niekedy je potrebné najskôr zbúrať to staré, aby mohlo vyrásť niečo nové. Pomôžeme vám aj s tým.

Realizujeme aj veľké stavby

Rodinný dom alebo obytný blok pre 50 bytov. Nebojíme sa veľkých výziev a zákazok. Už toľkokrát sme ich bez problémov zvládli.

Aby vám domov netieklo

Bez zbytočných rečí pre vás postavíme krov, alebo položíme strešnú krytinu. Nebojíme sa náročných projektov.

Inštalačné práce

Vykopeme a pospájame vodovodné alebo plynové potrubie a privedieme vám ho bezpečne tam, kam potrebujete.

Obklady a dlažby

Sme špecialisti na obkladačské práce a pokládku dlažby. Nezáleží, či potrebujete novú terasu, alebo celé námestie. Zvládneme oboje.

Maľovanie a natieranie

Maliarske práce máme v malíčku, rovnako ako natieranie stožiarov, stĺpov alebo fasád domov.

Drobné stavebné práce

Vŕtanie, pílenie, osadzovanie okien a dverí, montáž nábytku a všetky tie drobnosti, ktoré je potrebné urobiť, aby bol výsledok perfektný.

Stavebná firma Hollstav

Sme stavbári telom aj dušou a postavíme pre vás čokoľvek. Stavbám naozaj rozumieme – od roku 2007 sme ich postavili desiatky po celom Slovensku. Začínali sme ako malá stavebná firma v Kysuckom Novom Meste, no rýchlo sme sa dokázali presadiť aj mimo kysucký región.

Teraz pod našimi rukami rastú rodinné domy, obytné domy, priemyselné haly a polyfunkčné budovy ako huby po daždi vo všetkých kútoch Slovenska. Pracujeme pre súkromný aj štátny sektor. Zateplili sme tisícky metrov štvorcových na obytných domoch, rekonštruovali námestia v mnohých obciach a mestách, revitalizovali mestské parky a postavili rozsiahle bytové komplexy.

V súčasnosti máme viac ako 25 stálych zamestnancov, ktorí sú dlhoroční odborníci vo svojej kvalifikácii. V partii máme skvelých murárov, kúrenárov, inštalatérov, obkladačov a maliarov. Sú to dríči, ktorí dodržujú termíny a odvádzajú prvotriednu prácu. Vďaka tomu dokážeme realizovať rýchlo a kvalitne aj veľké stavebné zákazky kdekoľvek na Slovensku.

Sme držitelia viacerých ocenení a certifikátov – máme certifikáciu kvality ISO 9001, ISO 14001 aj ISO 18001. To je záruka, že to s kvalitnou stavbárčinou myslíme naozaj vážne. Sme spoľahlivým partnerom, ktorý dokáže realizovať vaše stavebné želania vo vysokej kvalite, v dohodnutých termínoch a za veľmi zaujímavú cenu.

Ak potrebujete kvalitne odvedenú stavbársku prácu, obráťte sa na nás. Pozrite si, čo pre vás môžeme urobiť.

Sídlo spoločnosti Hollstav v Kysuckom Novom Meste

Ubytovňa Hollstav ponúka najlacnejšie ubytovanie pre robotníkov a firmy v Kysuckom Novom Meste

Hľadáte najlacnejšie ubytovanie v Kysuckom Novom Meste a okolí?

Objavte ubytovňu Hollstav!

Ubytovňa Hollstav je nová, moderná ubytovňa v Kysuckom Novom Meste, ktorá ponúka čisté a príjemné ubytovanie pre robotníkov, turistov alebo študentov. Pohodlne sa u nás vyspí 31 osôb v 9 izbách s kapacitou 2-5 lôžok (3×2 lôžka, 2×3 lôžka, 1×4 lôžka, 3×5 lôžok).

Ubytovňa bola uvedená do prevádzky v roku 2017 a všetky izby aj sociálne zariadenia sú kompletne nové.

Ponúkame vám lacné ubytovanie v čistých izbách a tichom a kľudnom prostredí na okraji Kysuckého Nového Mesta. Všade je to od nás blízko – do centra mesta sa dostanete pešo za 5 minút. Vlaková a autobusová stanica je vzdialená 500 metrov.

Viac o ubytovni Hollstav